معرفی کامل مشخصات هتل های گلستان

0
1713
هتل های گلستان
Rate this post

استان گلستان همواره جزو یکی از مقاصد محبوب گردشگری بشمار می آید. وجود جنگل های زیبای ناهار خوران، پاکی و لطافت هوای کوههای زیارت، زیبایی بندر ترکمن، جاذبه های تاریخی و دیدنی گنبد کاوس و تماشای اسب های زیبای ترکمن همواره توجه مسافران و گردشگران را به خود جلب می نماید، از اینرو هتل های گلستان همواره مسافران زیادی را به خود می بیند. زیبایی های طبیعی و هوای پاک و لطیف منطقه گلستان و زیبایی های بی نظیر منطقه را در هیچ جای دیگر ایران نخواهید دید. با توجه به اینکه استان گلستان یکی از مناطق گردشگری و سیاحتی ایران محسوب می شود در این مطلب به معرفی هتل های گلستان می پردازیم.

فهرست هتل های گلستان در گرگان

در استان گلستان انواع هتل ها با امکانات و موقعیت های مختلف را می توانید پیدا نمائید. هتل های گلستان در شهر گرگان تمرکز بیشتری دارند بنابراین ابتدا با معرفی هتل های گلستان در شهر گرگان مطلب را ادامه می دهیم.

 • هتل قصر بوتانیک گرگان: هتل خوب قصر بوتانیک هتلی چهار ستاره و نوساز است که در سال ۱۳۹۳ ساخته شده است. این هتل یکی از بهترین هتل های گلستان بوده و دارای ۶ طبقه در مجموع و ۷۵ اتاق و سوئیت است. هتل دارای چشم انداز به دشتهای سرسبز گرگان بوده و در کیلومتر ۱۰ جاده گرگان به ساری و روبروی روستای نودیجه قرار دارد.
 • هتل شهاب ناهارخوران گرگان: هتل شهاب هتلی چهار ستاره و نوساز بوده که در سال ۱۳۹۳ افتتاح گردید. هتل نزدیک به منطقه ناهارخوران گرگان بوده و یکی از بهترین هتل های گلستان محسوب می شود. هتل دارای چهار طبقه و ۴۳ اتاق و سوئیت است. هتل دارای چشم انداز بی نظیری به جنگلهای ناهارخوران بوده و تا جنگل النگدره تنها هفت کیلومتر فاصله دارد. هتل در بلوار ناهارخوران گرگان قرار دارد.
 • هتل آذین گرگان: هتل آذین هتلی چهار ستاره در ابتدای جاده گرگان به تهران و در نزدیکی دانشگاه علوم پزشکی گرگان واقع شده است. این هتل با هفت طبقه و تعداد ۴۷ اتاق و سوئیت پذیرای میهمانان است. مدیریت هتل همواره در جهت رضایت مسافران و گردشگران سعی در ارائه بهترین خدمات را دارد از اینرو هتل آذین جزو بهترین هتل های گلستان بشمار می رود.
 • هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان: هتل سه ستاره جهانگردی یکی از باسابقه ترین هتل های گلستان محسوب شده که قدمت آن به پیش از انقلاب برمی گردد. این هتل از سال ۱۳۶۰ مورد استفاده گردشگران قرار دارد. هتل در یک طبقه واقع شده و در مجموع دارای ۶۷ اتاق و سوئیت است. تعدادی از کلبه ها و سوئیت های هتل در محوطه فضای سبز واقع شده و دارای چشم انداز زیبایی به جنگل و کوههای ناهارخوران است. هتل در جاده ناهارخوران واقع شده است.
 • هتل زیارت گرگان: این هتل دو ستاره در روستای زیارت و در فاصله هشت کیلومتری گرگان واقع شده است. مسافران از طریق جاده ناهارخوران می توانند به هتل دسترسی پیدا نمایند. هتل زیارت با توجه به قرار گرفتن در منطقه کوهستانی از آب و هوای خوبی برخوردار است از اینرو در میان هتل های گلستان مسافران زیادی آنرا برای اقامت انتخاب می نمایند. چشم انداز زیبای کوه و جنگل از اتاقهای هتل بی نظیر است. هتل دارای ۱۸ اتاق و سوئیت است.
 • هتل خیام: هتل دو ستاره خیام در بلوار امام خمینی گرگان قرار دارد. این هتل خهتل در یک طبقه ساخته شده و دارای ۱۲ اتاق می باشد. دسترسی به مرکز شهر گرگان برای افرادی که قصد خرید، بازدید و کارهای اداری دارند از جمله مزیت های هتل محسوب می شود. هتل خیام گرگان یکی از هتل های گلستان بوده که در مرکز شهر قرار دارد.

فهرست هتل های گلستان در سایر شهرهای استان

استان گلستان علاوه بر شهر گرگان دارای هتل های دیگری در سایر شهرهای استان است که مورد توجه گردشگران و مسافران قرار می گیرد. شهرهای گنبد کاوس، بندر ترکمن، آزاد شهر و علی آباد کتول از دیگر شهرهای مسافرپذیر استان هستند. در ادامه هتل های گلستان در سایر شهرهای استان را معرفی می نمائیم.

 • هتل کانیار علی آباد کتول: این هتل سه ستاره در خیابان امام رضا علی آباد کتول قرار دارد و دارای ۵ طبقه و ۲۷ واحد اقامتی است. شهرستان علی آباد در حد فاصل شهرهای آزادشهر و گرگان واقع شده و مسافران زیادی از این هتل استفاده می نمایند. هتل کانیار یکی از هتل های گلستان است که از امکانات مناسبی برخوردار است.
 • هتل نگارستان علی آباد کتول: هتل نگارستان دیگر هتل علی آباد بوده و هتلی سه ستاره با ۲۶ واحد اقامتی است. این هتل در بلوار امام رضا قرار دارد و یکی از بهترین هتل های گلستان در علی آباد کتول بشمار می رود.
 • هتل پوریا آزاد شهر: هتل پوریا هتلی دو ستاره و نوساز است که در سال ۱۳۹۵ به بهره برداری رسید. هتل دارای ۱۵ اتاق و سوئیت در ۴ طبقه بوده و از بهترین هتل های گلستان در آزاد شهر محسوب می شود. هتل در ابتدای کمربندی گرگان واقع شده و برای مسافرانی که از این مسیر تردد می نمایند محل اقامت مناسبی محسوب می شود.
 • هتل قصر مینو دشت: این هتل سه ستاره در مینو دشت و کمربندی تهران به مشهد قرار دارد. هتل دو طبقه و ۳۲ واحد اقامتی دارد. هتل در مسیر کمربندی تهران به مشهد واقع شده و یکی از بهترین هتل های گلستان برای اقامت مسافران و گردشگران بشمار می رود. نزدیکی به آبشار لوه و شهر گنبد کاوس و چشم انداز زیبای مزارع و دشتهای سرسبز منطقه از مزایای اقامت در هتل قصر است.
 • هتل قابوس گنبد کاوس: این هتل تک ستاره در شهر زیبای گنبد کاوس در سال ۱۳۸۶ ساخته شد. هتل دارای ۲ طبقه و ۱۸ اتاق است و یکی از هتل های گلستان برای اقامت در گنبد کاوس است. هتل در گنبد کاوس میدان امام علی واقع شده است.
 • هتل آکام آزاد شهر: این هتل سه ستاره در میدان جمهوری آزاد شهر قرار دارد و در سال ۱۳۹۷ به بهره برداری رسید. هتل دارای ۸ طبقه و ۱۳۴ واحد اقامتی است.
 • هتل عجم آزاد شهر: دیگر هتل سه ستاره آزاد شهر هتل عجم می باشد. هتل دارای ۶ طبقه و ۶۳ واحد اقامتی است و یکی از هتل های گلستان در آزاد شهر بشمار می رود.
 • هتل بهمن کردکوی: این هتل در شهرستان کردکوی و بلوار امام رضا قرار دارد. هتل دارای ۵ طبقه و ۲۶ واحد اقامتی بوده و از هتل های گلستان و شمال کشور محسوب می شود که سابقه ای طولانی دارد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here