Rate this post

سفر به تهران و هر شهری که در کشور باشد برای بسیاری از مردم دغدغه ای بزرگ شده است زیرا هزینه هتل گاها بسیار زیاد میباشد و برخی مسافران توانایی پرداخت این هزینه ها را ندارند بنابراین هتل های ارزان تهران انتخاب بسیار خوب و مناسب برای سفر به تهران میباشد. برای بسیاری از مردم دسترسی به هتلی ارزان در این شهر مرکزی کشور بسیار مهم میباشد. هنگام سفر به پایتخت شما و هر کس دیگری که قصد ورود به این شهر را دارد استفاده از هتل و امکانات مناسب آن بسیار ضروری می باشد اما با وجود درآمد پایین و گران قیمت بودن هتل در استان تهران همیشه هتل های ارزان تهران مورد توجه بسیاری از مسافران قرار می گیرد. مسافران زیادی هر روز و روزانه به خاطر مسائل کاری، تفریح وارد تهران میگردند. ممکن است که شما بیماری در تهران داشته باشید و مکانی برای ماندن نیاز داشته باشید بنابراین نیاز دارید که هتل های ارزان این شهر را بشناسید و امکانات آنها را بررسی کنید و متناسب با نیاز و توان هزینه خود یکی از این هتل ها را انتخاب نمایید.

مینا هتل

یکی از هتل های ارزان و خوب تهران هتل مینا می باشد. مینا هتل دو ستاره و ۷۵ اتاق می باشد این هتل به خیابان های انقلاب، هفت تیر و طالقانی راه دارد. شما در این هتل بسیار آسوده و راحت خواهید بود یک هتل دو ستاره که چند قدم با ورزشگاه شیرودی فاصله دارد. این هتل دسترسی راحت و مناسب یه مترو و اتوبوس را در اختیار شما قرار می دهد. هتل دارای آسانسور و اینترنت بوده و دارای رستوران و پارکینگ با ظرفیت حدودی ۱۰۰ ماشین نیز در اختیار مسافران این هتل میباشد. خلاصه اگر شما قصد دارید به تهران سفر کنید و به دنبال هتل ارزان قیمت می باشید هتل مینا یکی از بهترین هتلهای می باشد که شما می توانید از آن استفاده کنید زیرا و مسیرهای رفت و آمد و تردد به این هتل بسیار راحت بوده و امکانات رفاهی و امنیتی در این هتل بسیار مناسب و مساعد می باشد.

هتل های ارزان تهران هتل شهر

هتل هایی در سطح شهر وجود دارند که دغدغه پرداخت هزینه زیاد برای هتل ها را برای شما کم کرده و خیلی از مسائل مالی را برای شما و مسافران رفع کرده است. اگر قصد استراحت در سرخه حصار را دارید می توانید در هتل شهر اقامت گزینید. هتل شهر در شرق تهران میباشد. این هتل خوب دارای ۱۱۰ اتاق و سه ستاره است مانند سایر هتل هایی که در تهران وجود دارد که به یک مسیر تندرو اتوبوس دسترسی دارد. بنابراین شما برای رفت و آمد نیازمند ماشین و دیگر وسایل نقلیه نخواهید بود و به راحتی با اتوبوس می‌ توانید در سطح شهر جابجا شوید اگر شما از آلودگی و سر و صدای تهران خسته هستید می توانید در این هتل استراحت کنید. هتل شهر یکی از هتل های ارزان تهران می باشد که دارای سونا، جکوزی، ماهواره، لاندری، هتل رستوران و پارکینگ بسیار مناسب و خوبی میباشد این هتل ۱۱۰ اتاق دارد و سه ستاره می باشد همچنین دارای رستورانی با ظرفیت ۱۰۰ نفر و پارکینگ با ظرفیت ۱۰۰ ماشین می باشد. هزینه اقامت در این هتل زیاد نمی باشد و شما به راحتی با توجه به امکانات آن می توانید یک شب اقامت نمایید.

هتل مروارید

یکی از مراکز دیدنی و جذاب و معروف تهران میدان آزادی میباشد و خیلی از مردم دلشان میخواهد که برای دیدن میدان آزادی به تهران سفر کنند. اگر قصد اقامت در میدان هفت تیر تهران را دارید می توان به یکی از هتل های ارزان تهران مراجعه نمایید و در آن اقامت کنید یکی از هتل های ارزان تهران در میدان هفت تیر هتل مروارید می باشد. هتل خوب مروارید نو ساز و دارای ۶۰ اتاق می باشد. مروارید هتل سه ستاره بوده و امکاناتی مانند لابی، اینترنت که به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید. هتل مروارید حدود ۵۰ سال و یا بیشتر قدمت دارد. این هتل در نزدیکی میدان شوش قرار گرفته و شما به راحتی می توانید به آسانی به مترو و اتوبوس ها دسترسی داشته باشید و از طریق اتوبوس به بازارهای تجریش و غیره به راحتی رفت و آمد کنید.

هتل دیاموند

اگر به دنبال هتل های ارزان تهران هستید و قصد استراحت در هتلی را دارید که آسایش و راحتی را برای شما فراهم کند بهتر است به هتل دیاموند سری بزنید. هتل دیاموند یک هتل خوب ۳ ستاره می باشد که پذیرایی مهمانان بین المللی و مسافران بین المللی می باشد و خدمات و کارمندان این هتل با مهارت های زبانی خود می‌توانند به راحتی از مسافران بین المللی پذیرایی نمایند هتل دیاموند ۶۰ اتاق در بالای تهران و در محیطی دنج و آرام قرار گرفته است. اگر از هیاهو و ترافیک شهر خسته شده اید می توانید به کافه تریای هتل سری بزنید و در آن بیا سایید.

هتل آساره

اگر قصد اقامت در نزدیکی میدان آزادی را دارید می توانید به هتل آساره که از هتل های ارزان تهران می باشد مراجعه کنید. هتل آساره دارای ۵۸ اتاق بوده و همچنین این هتل سه ستاره می باشد. اتاق های این هتل خوب نو ساز هستند بسیار شیک و تمیز و امروزی طراحی شده‌اند. شما می توانید برای اقامت در این هتل آسوده خاطر و در آرامش باشید.
شما در هتل های ارزان تهران میتوانید موارد بسیار عالی و شیکی مشاهده کنید. وجود امکاناتی مانند لابی، اینترنت، رستوران پارکینگ و غیره می باشد با اسکان در هتل آساره به راحتی می توانید به برج آزادی و دیگر امکانات اطراف آن دسترسی داشته باشید در نزدیکی هتل آساره تردد مترو و اتوبوس رانی نیز موجود می باشد که به راحتی و آسودگی می توانید در سطح شهر با استفاده از وسایل نقلیه عمومی رفت و آمد کنید این هتل پارکینگ، رستوران، لابی، اینترنت رایگان و غیره را دارا می باشد.
امکانات هتل های تهران بسیار زیاد می باشد هتل های ارزان تهران با اینکه هتل های ارزان و از لحاظ قیمت مناسب میباشند شما را در آسایش و رفاه قرار می دهند. شما می توانید با کمی جستجو در اینترنت هتل مناسب خود را پیدا کنید. شما با اقامت در این هتل ها از امکانات رفاهی و آسودگی خاطر برخوردار خواهید شد که هر کدام از این هتل ها دارای لابی، اینترنت، رستوران بعضی از آنها دارای جکوزی و سونا می باشند. همچنین هتل ها پذیرایی مهمانان بین المللی بوده و خدمات خدمتکارانی دارند که به چند زبان مسلط می باشند و به راحتی می‌توانند از آن ها پذیرایی کند برای اقامت در تهران و اگر شما قصد رفت و آمد با اداره ها و بیمارستان و مرکز درمانی را دارید می توانید یکی از این هتل ها را انتخاب کنید تا علاوه بر هزینه درمان هزینه استراحت در هتل بر شما اضافه نکرد و قیمت مناسب برای هتل خود بپردازید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here